Spotkanie dla uczniów I klasy

❗

Uwaga

❗

Zapraszamy wszystkich uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 31 sierpnia 2021 r. o godzinie 17.00. Wszyscy uczniowie, którzy odbyli przesłuchania wstępne proszeni są o udział w spotkaniu, wyjaśnimy wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem nauki w naszej szkole. Osoby, które chciałyby rozpocząć naukę a nie brały udziału w przesłuchaniu proszone są o kontakt tel. 506 650 363 lub 512 817 964 w celu ustalenia terminu przesłuchania. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca

😉
🎹
🎷
🎺
🎸

Uczniowie klas starszych proszeni są o kontakt w pierwszych dniach września ze swoimi nauczycielami gry na instrumencie w celu ustalenia terminów zajęć. Rozkład zajęć przedmiotów teoretycznych zostanie opublikowany w dniu 31 sierpnia na stronie internetowej szkoły (www.smkroscienko.pl)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.